לידים

ראשי   |   שאלות נפוצות    |    פילוחים   |    לידים    |   דיוור אלקטרוני   |   באנרים בארץ   |   פרסום בחו"ל   |   מערכת דיוור   |   דיוור לחו"ל   |   פניה חד פעמית לעסקים

 

לידים

קיימת אפשרות לאסוף עבור הלקוח לידים למכירות. בעת איסוף לידים אנו מפנים את הגולשים לדף נחיתה בו אנו אוספים את פרטיהם ובסופו של התהליך אנו מספקים רשימה של לידים איכותיים ללקוח, אשר באחראיותו לבצע מעקב אחריהם באמצעות טלמרקטינג.
 

תמחור לידים משתנה בהתאם לקמפיין. הלידים נאספים מדיוורים

וממדיות נוספות ואף כוללות אתרים מובילים (פרמיום) בישראל.


מהם לידים?

ליד הינו פרטי ההתקשרות אותם הזין גולש המתעניין במוצר / שרות במטרה כי יצרו עמו קשר.


מהם לידים איכותיים ?

ליד איכותי הינו פרטי ההתקשרות של גולש אשר קיבל מידע מדויק אודות המוצר/שירות ולאחר תהליך סינון המידע בחר להשאיר את פרטיו לצורך יצירת הקשר.  כמובן שעמוד הנחיתה הוא זה שיקבע את איכות הליד. ככל שיענה על שאלות נפוצות יותר, כך ה לידים שיגיעו יהיו איכותיים יותר.

 

אנו מאפשרים ללקוח לדווח על לידים טובים יותר, אנו נזהה את מקור הליד (המדיה שדרכה הגיע הליד) ונמקד את התקציב ואת כמות החשיפות באותה מדיה. הדבר יאפשר לנו לשמור על הקמפיין פעיל לזמן רב ולספק כמויות גדולות יותר ואיכותיות של לידים.


מה ההבדל בפועל?
ההבדל הינו כי רשימת הפונים כוללת גולשים אשר הינם רציניים יותר לגבי רכישת המוצר/שרות וכי קצב סגירת העסקאות של אנשי הטלמרקטינג יהיה גבוה יותר. כאמור, לידים הינם פרטי יצירת קשר עם אדם המעוניין בשירות או מוצר מסויים ותפקידך הוא להפוך אותו ללקוח. מאד מומלץ לתת הטבות והנחות כדי לתמרץ את הגולש לפנות ואף לרכוש.
 

בלעדיות

ישנן חברות המציעות לידים במחירים של בין 5 ל - 10 שקלים לליד. למען ההבהרה, מדובר בלידים "שיתופיים" (או מולטי ליד). לידים אלו נמכרים לעוד 5 עד 10 חברות במקביל (לא תמיד בידיעת הרוכש), אינם איכותיים ומקטינים את סיכויי הסגירה במאות אחוזים נוכח שיטת "כל הקודם זוכה". הלידים שלנו הינם בלעדיים, איכותיים ונמסרים אך ורק ללקוח.

 

תחומים

עד כה ובמשך 7 שנים סיפקנו עשרות אלפי לידים ללקוחות, משרדי פרסום, רשתות שותפים ועוד.

יש לנו נסיון רב בהקמת קמפיין מאפס. ז"א, גם אם אין לך אתר, באנרים, עמודי נחיתה וכל אמצעי שיווק כזה או אחר - אתה עדין יכול לעבוד איתנו! סיפקנו לידים בתחומים רבים ומגוונים:

 

לידים לקורסים

לידים לסדנאות

לידים למוסדות אקדמיים

לידים להשמה (מציאת עבודה)

לידים לעבודה בחו"ל

לידים לליסינג

לידים לחברות רכב (נסיעות מבחן)

לידים לשוק ההון

לידים לדיאטה

לידים לעסקים

לידים לאתרי קופונים

לידים חברות קוסמטיקה

לידים למגזינים

לידים לרשת מלונות

לידים לחברות אופטיקה

 

ועוד...


מהו דף נחיתה?
דף נחיתה הינו עמוד אינטרנט המציע לגולש את המידע לגבי מוצר או שרות כלשהם אותו חפץ הספק להעביר ונועד לאיסוף פרטי הגולשים המתעניינים. כל המידע מרוכז בעמוד אחד בו קיים גם טופס לאיסוף לידים אותו ימלא הגולש במידה ויהיה מעוניין בשירות אותו מציע הלקוח. דוגמאות לעמודי נחיתה שבנינו:

 

 

 

כיצד נאספים הפרטים?
לגולש ניתנת האפשרות להשאיר את פרטיו בטופס מיוחד אשר מעביר לספק את פרטיו לדואר האלקטרוני או למערכת ניהול לידים. הלקוח מקבל גישה למערכת ניהול לידים בזמן אמת בה הוא יכול לצפות בפרטי הגולשים הפונים אליו ואף לסמן ולהשאיר פידבקים, תזכורות וכדומה.

אילו פרטים ניתן לקבל?
יכול הספק לאסוף את הפרטים בהם הוא חפץ מלקוחותיו הפוטנציאליים כגון: עיר / איזור מגורים, גיל, מין, כתובת מייל שליחת ניוזלטר או מס' טלפון (עד 7 שדות). כמובן שיש לזכור כי ככל שישנם יותר שדות, כך תרד כמות ה לידים.

לרוב מקובל לבקש מהגולש להשאיר שם, טלפון ואימייל.


כיצד אני יכול לדעת כי הפרטים של הנרשמים אמיתיים וה לידים הינם בלעדיים?
אנו מגדירים מראש מהו ליד תקין ומהו ליד שאינו תקין. במידה ומגיעים לידים שאינם תקינים (כפי שסוכם מראש), הלקוח לא נדרש לשלם עבורם!

 

אופטימיזציה

באמצעות מערכות אופטימזציה חכמות ומבוססות על גוגל אופטימייזר, ניתן לייעל את העבודה על ידי בדיקה של מספר עמודי נחיתה, מספר נושאי דואר אלקטרוני, מספר באנרים ודיוורים שונים. במערכת תדווח על השילוב המנצח בין עמוד הנחיתה המוצלח ביותר לבין הויז'ואל או הקריאייטיב שהביא אליו את הגולש.

 

חשוב מאד לציין בפניה (בשדה "תוכן ההודעה") את התחום בו ברצונך לאסוף לידים וכמו כן,

האם יש אתר, עמוד נחיתה, באנרים וכדומה. רוב הפניות נענות במייל בתוך מספר שעות.


לפרטים נוספים

 

יש למלא את הטופס ולשלוח אלינו. אנו נחזור אליך בהקדם האפשרי. מומלץ לתת כמה שיותר מידע שיעזור לנו לתת לך שירות טוב יותר.

 

שם:

 

טלפון:

 

 

אימייל:

 

נושא הפניה:

 

תוכן ההודעה:

 

 


Type the above number:רשימות תפוצה

רשימת תפוצה